czwartek, 21 marca 2013

SUKNIE I SUKIENKI DLA PUSZYSTYCH

SUKNIE DLA PUSZYSTYCH

Wiosna, to pora roku, gdy zrzucamy płaszcze i kurtki, by odsłonić nieco ciała i zaczerpnąć ciepłych promieni słonecznych. Przyjemna pogoda sprawia, że nabieramy chęci na spacery, a co za tym idzie konieczne będzie dobranie odpowiedniej garderoby. Rozwiązaniem idealnym wydaje się być lekka, przewiewna i szykowna sukienka.

Czasy gdy kobiety puszyste skazane były na tuszowanie swoich krągłości chyba minęły już bezpowrotnie. Dziś Panie o rubensowskich kształtach mogą równie swobodnie bawić się modą, jak pozostałe kobiety. Z pewnością nie muszą już bazować wyłącznie na odzieży, która będzie jedynie ukrywać mankamenty ich sylwetki. Dawniej każdy producent odzieży dla puszystych proponował wyłącznie suknie w kolorze czarnym, bo jak wiadomo gwarantowało to zakrycie pewnych części ciała i optyczne wyszczuplenie. Ale odwaga i charyzma wielu znanych Pań Puszystych, które ubierały się modnie i kolorowo, sprawiły, że wyznaczyły w ten sposób nowy trend.

Stąd zapewne wzięła się oferta wielu producentów odzieży dla puszystych, którzy do swoich kolekcji wprowadzają coraz bardziej odważne suknie duże rozmiary. Proponowane suknie są nie tylko znacznie bardziej kolorowe, ale również zmianie uległy fasony. Dawniej nie do pomyślenia było, by sukienka była bez rękawów i odkrywała ramiona i ręce. Na szczęście kobiety puszyste przestały się tym przejmować i odrywają swoje ciała znacznie bardziej.
Pisząc o sukniach w dużych rozmiarach nie sposób nie wspomnieć o kreacjach wieczorowych. Wiosną i latem organizowane są różnego rodzaju przyjęcia, wesela, komunie itd, na które najbardziej odpowiednim strojem jest szykowna suknia.

Wieczorowe suknie w dużych rozmiarach również mogą prezentować się okazale. Wystarczy połączyć odpowiednie tkaniny, wśród których dominować będą koronki, a różnego różnego rodzaju aplikacje, mogą je znacznie wzbogacić.


Suknia dla puszystej musi być jednak dobrze skrojona, dopasowana do sylwetki, by kobieta prezentowała się w niej doskonale. Fason musi sprawiać, że każdy wykonany ruch będzie swobodny.

Oto kilka przykładów ciekawych propozycji kreacji wieczorowych dla puszystych:

suknia dzianina klamra

Suknia satyna wzory

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz